Blog > Komentarze do wpisu

Nowa książka.

Wyskoczyłam dzisiaj na zakupy połączone ze spacerem, czyli kilka kilometrów marszem plus wizyta w sklepie żeby się nieco ogrzać. W nowej księgarni kupiłam książkę ze wzorami hardanger. Serwetka co prawda została ukończona, ale miałam jeszcze inne plany co do tego haftu. Może się zmobilizuję. W każdym razie przyjemnie pooglądać piękne wzory.

ksiązka o hafcie hardanger

Stan serwetki frywolitkowej Renulka jest taki jak poniżej widać, czyli zrobione trzy rzędy. Dzisiaj powinien powstać następny.

środek serwetki trzy rzędy

 

wtorek, 20 października 2009, jolantaos

Polecane wpisy

  • Następne dwa rzędy.

    Następne dwa rzędy najnowszej serwetki są już gotowe. Na zdjęciu ostatni rząd dopiero zaczęty. Praca posuwa się powoli. Zajmuję się różnymi rzeczami równocześni

  • Najnowsza.

    Sfalbanioną serwetkę gdzieś zapodziałam. Nie mogę jej kończyć. Stosując zasadę "nie szukaj, samo się znajdzie" zaniechałam poszukiwań i wzięłam na czółenko najn

  • Z gwiazdką w środku.

    Serwetka z gwiazdką w środku mocno urosła. Oto kolejne etapy. I tu się sfalbaniło.

Komentarze
obsesjakasiulka
2009/10/22 07:52:51
Witaj!!! Zainteresowała mnie książka o hardangerze, czy mogłabym wiedzieć jakie wydawnictwo je wydało? Bo widzę, że fajne wzorki tam są, może znalazłabym ją w jakichś internetowych księgarniach. Bo u mnie to niestety nie ma.
Pozdrawiam.
-
2009/10/22 10:44:55
śliczna frywolitka, równiutkie supełki, bardzo ładnie robisz, rozsiadam się tu w takim razie wygodnie i będę kibicować serwetce ;-)